fbpx
П

Про нас

Мережа Biblioteka resto bar – це велика родина, що незмінно слідує своїм традиціям і принципам. У кожному нашому закладі можна відчути себе частиною цієї сім’ї, насолодитися атмосферою затишку та доброзичливості.


Бібліотека — це сучасне демократичне кафе італійської та європейської кухні з якісним обслуговуванням та цінами, доступними для людей із середнім рівнем достатку. Меню кафе поєднує в собі дві найпопулярніші в Україні кулінарні традиції — європейську й італійську, і в цьому криється один із секретів успіху компанії.


Особливої уваги вартий інтер’єр кафе . У ньому ми спробували реалізувати всю концепцію закладу .Ви впізнаєте Бібліотеку за легкими світлими тонами, великою кількістю книжок , фірмовим дизайном стін і м’якими зручними диванами.
Наша компанія готова вкладати всі знання й накопичений досвід у розвиток співробітників, розкриття їхнього потенціалу та мотивації. Це означає, що кожен працівник важливий і цінний для нас. Прагнучи до лідерства в ресторанному бізнесі, ми позиціонуємо командну роботу як цінність, невіддільну від взаємної підтримки та поваги, що об’єднує усіх членів команди. Ми ставимо перед собою складні, цікаві цілі, досягти яких можна тільки разом, спільно, командно!


Місія компанії: дивувати, надаючи якісні послуги в закладах громадського харчування , змішуючи стандарти й інновації, підвищувати культуру обслуговування та споживання страв. Бути фаворитами якості обслуговування, викликаючи довіру й повагу до бренду «Biblioteka resto bar»

Наша основна цінність — наші гості. Ми поважаємо наших відвідувачів, тому приділяємо першорядну увагу якості обслуговування, створюємо сервіс, гідний захоплення та наслідування. Ми прагнемо «зарядити» наших гостей позитивною енергією, створюючи гарний настрій, підтримуємо в наших кафе атмосферу щирості, доброзичливості та радості!


Ми прагнемо до того, щоб зовнішня та внутрішня політика компанії була зрозумілою й прозорою, дотримуємося домовленостей, виконуємо обіцянки. Ми орієнтовані на довгострокову взаємовигідну співпрацю , щоб працювати з нами було надійно та зручно. Ми знаємо, що висока репутація компанії створюється роками наполегливої праці всіх співробітників, а зруйнуватися може негідним вчинком одного. Ми пам’ятаємо, що за діями одного співробітника судять про всю компанію, яку б посаду він не займав, що в роботі не буває дрібниць, якими можна знехтувати.